PROMOCJE

ODNOWIONA PROMOCJA: MONTAŻ INSTALACJI LPG ZNANEJ I DOŚWIADCZONEJ FIRMY BRC W CENIE 2.300 PLN.

Promocja obejmuje Klientów, którzy zlecą usługę do dnia 15.02.2019 r. w samochodzie z silnikiem o mocy do 120 KM. Ilość zestawów ograniczona.

 

NOWOŚĆ: Nasz Autoserwis stosuje unikalny, najnowocześniejszy i super skuteczny środek do dezynfekcji systemów wentylacji i klimatyzacji. Likwiduje i powstrzymuje rozwój mikroorganizmów: bakterii, grzybów i wirusów! Jego skuteczność jest potwierdzona przez długą listę laboratoriów i profesjonalnych użytkowników, a okres skutecznego działania „przebija” wszelkie inne rozwiązania. Metoda ta oparta jest o odpowiednio dobrane i całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt środki biobójcze wparte przez srebro, które gwarantują długotrwałą skuteczność. Metoda ta jest szczególnie polecana osobom skłonnym do alergii. Dla osób preferujących mniej nowoczesne rozwiązania mamy wydajne urządzenie ozonujące.

SPEŁNIAJĄC OCZEKIWANIE NASZYCH KLIENTÓW W ZAKRESIE SERWISOWANIA AUTOMATYCZNYCH SKRZYŃ BIEGÓW ZAPEWNIAMY DYNAMICZNĄ WYMIANĘ OLEJU W SKRZYNI WRAZ Z USUWANIEM ZANIECZYSZCZEŃ I WYMIANĄ FILTRA (o ile jest wymienny).

W SOBOTY W GODZINACH 10.00-15.00 OTWIERAMY NASZ AUTOSERWIS DLA NASZYCH DOTYCHCZASOWYCH KLIENTÓW ORAZ ZAINTERESOWANYCH TYM ABY STAĆ SIĘ NASZYMI KLIENTAMI (konieczne wcześniejsze, telefoniczne umówienie wizyty). CZAS TEN POŚWIĘCAMY GŁÓWNIE WYJAŚNIENIOM, KONSULTACJOM I UMAWIANIU TERMINÓW NAPRAW.
BEZPŁATNIE DLA KAŻDEGO, KTO SKORZYSTA Z NASZYCH USŁUG, BADANIE TECHNICZNE AKUMULATORA SPECJALISTYCZNYM TESTEREM (z wydrukiem wyniku).
DOSKONAŁEJ JAKOŚCI PROFESJONALNE NOWE KLOCKI HAMULCOWE WRAZ Z WYMIANĄ – 120 PLN
Cena dotyczy wybranych kilkudziesięciu marek i modeli samochodów. Jakość klocków objętych promocją została przetestowana przez nas, a nasi dotychczasowi Klienci potwierdzają tę jakość oraz, że nasza rekomendacja klocków jest uzasadniona.
Przypominamy też, że wiele nowoczesnych samochodów posiada moduł elektroniczny sterujący tłoczkami zaciskającymi klocki co oznacza, że prosta czynność wymiany klocków MUSI być sterowana przez specjalny program diagnostyczny. Nasz AUTOSERWIS posiada odpowiednie oprogramowanie do tego celu do praktycznie wszystkich marek i modeli pojazdów.

Wymagane wcześniejsze umówienie wizyty pod nr tel: 505 340 110 lub 505 340 123.

Wykonywane przez nas usługi zawsze stawiają na pierwszym miejscu bezpieczne korzystanie z pojazdu. W ramach tego wraz z naszymi Partnerami: ProfiAutoSerwis.pl oraz MotoFactory.pl bezpłatnie sprawdzaliśmy podczas różnych wydarzeń publicznych Wasze samochody w akcji PitStop organizowanej przez ProfiAuto.

*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi