Klimatyzacje samochodowe

Profesjonalny i nowoczesny serwis klimatyzacji samochodowych to nie tylko uzupełnienie czynnika chłodzącego!

NOWOŚĆ: Nasz Autoserwis stosuje unikalny, najnowocześniejszy i super skuteczny środek do dezynfekcji systemów wentylacji i klimatyzacji. Likwiduje i powstrzymuje rozwój mikroorganizmów: bakterii, grzybów i wirusów! Jego skuteczność jest potwierdzona przez długą listę laboratoriów i profesjonalnych użytkowników, a okres skutecznego działania „przebija” wszelkie inne rozwiązania. Metoda ta oparta jest o odpowiednio dobrane i całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt środki biobójcze wparte przez srebro, które gwarantują długotrwałą skuteczność. Metoda ta jest szczególnie polecana osobom skłonnym do alergii. Dla osób preferujących mniej nowoczesne rozwiązania mamy wydajne urządzenie ozonujące.

Dzięki stosowaniu przez nasz niezależny serwis najwyższej jakości wielofunkcyjnego elektronicznego urządzenia TEXA do diagnostyki i serwisu instalacji klimatyzacyjnych oraz urządzeń do diagnostyki elektroniki samochodowej firm: TEXA, BOSCH i Magneti Marelli, a także systematycznemu podnoszeniu wiedzy i kwalifikacji jesteśmy w stanie nie tylko uzupełnić czynnik chłodzący oraz olej smarujący pompę obiegu klimatyzacji ale również zdiagnozować wszelkie niedomagania systemu, w tym wszelkie nieszczelności, a następnie je usunąć poprzez odpowiednią regulację lub/i naprawę.

Jako nieautoryzowany autoserwis pracujemy zgodnie z naszymi wewnętrznymi procedurami i standardami opartymi o procedury i standardy ASO.

PRZEGLĄD KLIMATYZACJI NIE OBEJMUJE KOSZTU ZUŻYTEGO CZYNNIKA CHŁODZĄCEGO. CENA CZYNNIKA: 30 PLM/ 100g.

W ramach polecanego przez nas KOMPLEKSOWGO podejścia do każdego pojazdu związanego nie tylko z wykonaniem zleconego zakresu pracy oferujemy poszerzenie naszej usługi o analizę stanu i działania innych elementów pojazdu. Podejście takie gwarantuje każdemu naszemu Klientowi, że jego pojazd opuszczając nasz AUTOSERWIS przejdzie przegląd, który określi zakres ewentualnych napraw bieżących oraz przewidywanych w przyszłości.

Szczególnie polecamy wykorzystanie wizyty związanej z przeglądem lub/i naprawą klimatyzacji do przeglądów i napraw w zakresie elektroniki, mechaniki oraz do zapoznania się ze szczegółami funkcjonowania instalacji zasilania LPG i stosowanymi przez nasz serwis rozwiązaniami w tym zakresie.


*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi