Ceny

KORONAWIRUS – DBAMY O NASZYCH KLIENTÓW

Każdy nasz Klient, w okresie pandemii lub do wyczerpania zapasów, może odjechać z naszego Autoserwisu po naprawie samochodu zaopatrzony w zestaw profesjonalnych/atestowanych środków dezynfekcyjnych. Jednocześnie wprowadziliśmy w naszym Autoserwisie rozwiązania zapewniające ograniczenie możliwości przenoszenia Koronawirusa, tak aby zabezpieczyć naszych Klientów oraz pracowników. U NAS MOŻECIE CZUĆ SIĘ BEZPIECZNI.

BEZPŁATNIE DLA KAŻDEGO, KTO NAS ODWIEDZI, BADANIE TECHNICZNE AKUMULATORA SPECJALISTYCZNYM TESTEREM (z wydrukiem wyniku).

Tworząc najlepszą dla Ciebie ofertę skupiliśmy się na następujących parametrach:

  • najwyższa niezawodność proponowanych rozwiązań;

  • dopasowanie elementów i parametrów do specyfiki samochodu;

  • doskonałe możliwości ustawienia i dopasowania do użytkownika;

  • uzyskanie najkorzystniejszej relacji ceny do efektu.

Nasz serwis zapewnia gwarancję na wszystkie podzespoły pojazdu, w których nastąpiła ingerencja podczas naszej pracy.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że zawsze dostosowujemy oferowane rozwiązanie techniczne do konkretnego modelu pojazdu i oczekiwań Klienta, a co za tym idzie koszt jest kalkulowany indywidualnie.

Okres udzielanej gwarancji również zależy od indywidualnie zastosowanego rozwiązania.

Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów wraz z podstawowymi materiałami to minimum 1500 zł brutto (uzależnione od pojemności danego modelu automatycznej skrzyni biegów, zastosowanego oleju, filtra, itp). Czas wykonania to kilka godzin (minimum 4).

Diagnoza elektroniki – od 150 PLN, w zależności od indywidualnego przypadku.

Naprawa elektroniki – w zależności od zdiagnozowanej usterki.

Przegląd klimatyzacji nie obejmuje kosztu zużytego czynnika chłodzącego. Cena czynnika to 30 PLN/100g.

KOSZT SERWISU (NAPRAW) w zakresie MECHANIKI, ELEKTRYKI I ELEKTRONIKI SAMOCHODU JEST UZALEŻNIONY OD WIELU CZYNNIKÓW I KAŻDORAZOWO WYMAGA OCENY STANU POJAZDU W NASZYM SERWISIE, A CO ZA TYM IDZIE NIE MA MOŻLIWOŚCI PODANIA CENNIKA.

Zachęcamy aby przy okazji przeglądów i napraw w zakresie elektroniki, mechaniki i klimatyzacji zapoznać się ze szczegółami funkcjonowania instalacji zasilania LPG i stosowanymi przez nasz serwis rozwiązaniami w tym zakresie.


*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi