Partnerzy

WSPÓŁPRACUJEMY TYLKO Z NAJLEPSZYMI

Abyś TY, Twój pojazd i Twój portfel były zadowolone z naszej pracy jako niezależny i nieautoryzowany serwis przewyższamy standard ASO korzystając z wielu dostawców i wielu renomowanych producentów. Nasi Klienci mogą być pewni, że nigdy nie obciążamy ich kosztem zamówionej części, która okazała się zbędna lub nieodpowiednia ponieważ nasza bliska współpraca z dostawcami umożliwia nam zwrot każdej nowej części, która nie jest potrzebna do naprawy. Sytuacja taka dotyczy nie tylko części z obszaru mechaniki czy elektryki ale również elektroniki czy elementów samochodowych instalacji LPG.

Naszym strategicznym partnerem w zakresie zaopatrzenia w części i podzespoły z obszaru mechaniki, elektryki i elektroniki jest  grupa ProfiAuto.pl

W 2016 roku staliśmy się jednym z pierwszych Autoserwisów w Polsce, który zawarł strategiczny sojusz w ramach sieci ProfiAutoSerwis.pl

Przynależność do tej sieci i współpraca z tymi Partnerami z jednej strony zapewnia nam bardzo szybkie dostawy najwyższej jakości części i podzespołów oraz możliwość korzystania ze specjalnych warunków handlowych wraz ze wsparciem technicznym i szkoleniowym. Gwarantuje to Naszym Klientom, że stosowane przez nas części i podzespoły spełniają wysokie standardy jakości przy jednoczesnym szybkim i fachowym wykonaniu usługi oraz przy zachowaniu umiarkowanego poziomu cen

Dzięki rozpoczętej w 2014 roku partnerskiej współpracy z najlepszym w Polsce serwisem elektroniki samochodowej >>ELEKTRONIKA-Jacek Grabowski<< z Piaseczna k/Warszawy jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych napraw w najnowocześniejszych oraz unikalnych samochodach. Nasza strategiczna współpraca pozwala nam na efektywne diagnozowanie awarii wynikających z elektronicznych układów sterowania pojazdów oraz na usuwanie tych awarii bardzo często bez wymiany podzespołów co w znacznym stopniu obniża koszty serwisu, szczególnie w odniesieniu do usług ASO. Z drugiej strony nasz Partner może korzystać z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia w zakresie samochodowych instalacji zasilania gazem LPG oraz potencjału i wiedzy w zakresie mechaniki samochodowej.

W ramach naszej działalności współpracujemy poza firmami wymienionymi powyżej również z: Intercars, Bosch, BMW, Audi, Landi Renzo, Grupa PGD, Volvo (Polska) i inni. W zakresie diagnostyki stosujemy urządzenia firm: TEXA, BOSCH i Magneti Marelli, a także systematycznie podnosimy naszą wiedzę korzystając ze szkoleń tych firm i ze wsparcia ich najwyższej klasy ogólnopolskich specjalistów.

W zakresie instalacji LPG po wielu analizach niezawodności i technicznej sprawności serca nowoczesnej instalacji LPG jakim jest Elektroniczna Jednostka Sterująca (popularnie nazywana komputerem LPG/sterownikiem) zawarliśmy strategiczne przymierze z producentem wiodących na świecie systemów, firmą LPG TECH.

Dysponujemy również rozwiązaniami w zakresie instalacji LPG dla pojazdów o silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa do cylindrów (silniki typu np: FSI, GDI). W tym zakresie współpracujemy z firmą PRINS jako obecnie najbardziej technicznie niezawodną na rynku.


*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi