PROMOCJE

KORONAWIRUS – DBAMY O NASZYCH KLIENTÓW

Każdy nasz Klient, w okresie pandemii lub do wyczerpania zapasów, może odjechać z naszego Autoserwisu po naprawie samochodu zaopatrzony w zestaw profesjonalnych/atestowanych środków dezynfekcyjnych. Jednocześnie wprowadziliśmy w naszym Autoserwisie rozwiązania zapewniające ograniczenie możliwości przenoszenia Koronawirusa, tak aby zabezpieczyć naszych Klientów oraz pracowników. U NAS MOŻECIE CZUĆ SIĘ BEZPIECZNI.

SPEŁNIAJĄC OCZEKIWANIE NASZYCH KLIENTÓW W ZAKRESIE SERWISOWANIA AUTOMATYCZNYCH SKRZYŃ BIEGÓW ZAPEWNIAMY DYNAMICZNĄ WYMIANĘ OLEJU W SKRZYNI WRAZ Z USUWANIEM ZANIECZYSZCZEŃ I WYMIANĄ FILTRA (o ile jest wymienny).

BEZPŁATNIE DLA KAŻDEGO, KTO SKORZYSTA Z NASZYCH USŁUG, BADANIE TECHNICZNE AKUMULATORA SPECJALISTYCZNYM TESTEREM (z wydrukiem wyniku).
DOSKONAŁEJ JAKOŚCI PROFESJONALNE NOWE KLOCKI HAMULCOWE WRAZ Z WYMIANĄ – 120 PLN
Cena dotyczy wybranych kilkudziesięciu marek i modeli samochodów. Jakość klocków objętych promocją została przetestowana przez nas, a nasi dotychczasowi Klienci potwierdzają tę jakość oraz, że nasza rekomendacja klocków jest uzasadniona.
Przypominamy też, że wiele nowoczesnych samochodów posiada moduł elektroniczny sterujący tłoczkami zaciskającymi klocki co oznacza, że prosta czynność wymiany klocków MUSI być sterowana przez specjalny program diagnostyczny. Nasz AUTOSERWIS posiada odpowiednie oprogramowanie do tego celu do praktycznie wszystkich marek i modeli pojazdów.

Wymagane wcześniejsze umówienie wizyty pod nr tel: 505 340 110 lub 505 340 123.

Wykonywane przez nas usługi zawsze stawiają na pierwszym miejscu bezpieczne korzystanie z pojazdu. W ramach tego wraz z naszymi Partnerem: ProfiAutoSerwis.pl bezpłatnie sprawdzaliśmy podczas różnych wydarzeń publicznych Wasze samochody w akcji PitStop organizowanej przez ProfiAuto.

*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi