Autoelektronika

W przypadku, gdy Twój samochód wykazuje objawy niesprawności najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie go nam. Dzięki naszemu doświadczeniu i KOMPLEKSOWEMU podejściu do diagnozowania i napraw dokonujemy lokalizacji trudnych do ustalenia usterek w systemach pojazdy, w tym usterek elektroniki. W sposób ciągły aktualizujemy naszą wiedzę o najnowsze rozwiązania diagnostyczne i naprawcze oraz o stosowane przez producentów pojazdów systemy. Oczywiście wraz z aktualizacją naszej wiedzy dokonujemy aktualizacji stosowanych przez nas urządzeń o najnowsze oprogramowanie i inne rozwiązania techniczne co pozwala nam na obsługę pojazdów z rynku europejskiego, amerykańskiego i azjatyckiego.

W ramach naszych usług wykonujemy zarówno mniej skomplikowane czynności takie jak wymiany pozespołów elektrycznych (poczynając od np. żarówki) jak i bardzo zaawansowane czynności z obszaru elektroniki takie jak naprawa uszkodzonych czujników, sterowników czy całych układów (w tym komputerów pokładowych). Zawsze w pierwszej kolejności dokonujemy diagnozy rzeczywistego żródła problemu, tak aby nasza usługa zapewniła jego trwałe usunięcie, a nie jedynie „skasowanie błędu”. Tak dokładna diagnoza czasami pociąga za sobą konieczność wielokrotnego testowania układów elektroniczch i mechanicznych pojazdu lecz zapewnia pełną satysfakcję z usługi u naszych Klientów co jest dla nas bardzo ważne i owocuje już osiągnietą przez nas doskonałą opinią naszych dotychczasowych Klientów. Dodatkowo daje to nam poczucie dobrze wykonanej pracy, co mobilizuje do dalszych wysiłków w celu zapewnienia wysokiej jakości usług.

Proponujemy wykorzystanie wizyty związanej z przeglądem lub/i naprawą w zakresie elektryki, elektroniki, mechaniki i klimatyzacji samochodu do zapoznania się z wiedzą o instalacjach zasilania LPG. 


*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi