Diagnostyka

Samochody wszystkich marek są coraz bardziej nasycone elektroniką, która steruje coraz większą ilością coraz bardziej skomplikowanych systemów.

Tylko najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne wraz z systematycznie aktualizowanym oprogramowaniem są w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie technologicznym.

Nasz serwis dysponuje urządzeniami diagnostycznymi takich znanych, światowych marek jak: TEXA, BOSCH i Magneti Marelli prowadząc bieżącą aktualizację ich oprogramowania. Urządzenia te w rękach naszych doświadczonych i przechodzących systematyczne szkolenia aktualizacyjne specjalistów zapewnia Państwa pojazdom, niezależnie od marki i zaawansowania elektronicznego, najwyższą jakość obsługi i niezwykle skuteczne rozwiązywanie wszelkich problemów. Pracujemy zgodnie z naszymi procedurami i standardami, które oparte są m.in. o procedury i standardy stosowane w ASO. Dodatkowo, będąc niezależnym, nieautoryzowanym AUTOSERWISEM możemy proponować zdecydowanie konkurencyjne ceny za usługi.

Dzięki rozpoczętej w 2014 roku partnerskiej współpracy z najlepszym w Polsce serwisem elektroniki samochodowej >>ELEKTRONIKA-Jacek Grabowski<< z Piaseczna k/Warszawy jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zadań diagnostycznych i naprawczych.

Jednocześnie zapewniamy KOMPLEKSOWE podejście do każdego pojazdu obejmujące skupienie uwagi nie tylko na elektronice ale też analizę stanu i działania innych elementów pojazdu, w tym instalacji LPG. Gwarantuje to każdemu naszemu Klientowi, że jego pojazd opuszczając nasz Autoserwis, przejdzie przegląd, który określi zakres ewentualnych napraw bieżących oraz przewidywanych w przyszłości.

Zachęcamy aby przy okazji przeglądów i napraw w zakresie elektroniki zapoznać się ze szczegółami funkcjonowania instalacji zasilania LPG i stosowanymi przez nasz serwis rozwiązaniami w tym zakresie, a także do poznania naszej oferty dotyczącej przeglądów i napraw mechaniki i klimatyzacji samochodowej.


*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi