Klimatyzacje samochodowe

Profesjonalny i nowoczesny serwis klimatyzacji samochodowych to nie tylko uzupełnienie czynnika chłodzącego!

Dzięki stosowaniu przez nasz niezależny serwis najwyższej jakości wielofunkcyjnego elektronicznego urządzenia TEXA do diagnostyki i serwisu instalacji klimatyzacyjnych oraz urządzeń do diagnostyki elektroniki samochodowej firm: TEXA, BOSCH i Magneti Marelli, a także systematycznemu podnoszeniu wiedzy i kwalifikacji jesteśmy w stanie nie tylko uzupełnić czynnik chłodzący oraz olej smarujący pompę obiegu klimatyzacji ale również zdiagnozować wszelkie niedomagania systemu, w tym wszelkie nieszczelności, a następnie je usunąć poprzez odpowiednią regulację lub/i naprawę.

Jako nieautoryzowany autoserwis pracujemy zgodnie z naszymi wewnętrznymi procedurami i standardami opartymi o procedury i standardy ASO.

PRZEGLĄD KLIMATYZACJI NIE OBEJMUJE KOSZTU ZUŻYTEGO CZYNNIKA CHŁODZĄCEGO. CENA CZYNNIKA: 30 PLM/ 100g.

W ramach polecanego przez nas KOMPLEKSOWGO podejścia do każdego pojazdu związanego nie tylko z wykonaniem zleconego zakresu pracy oferujemy poszerzenie naszej usługi o analizę stanu i działania innych elementów pojazdu. Podejście takie gwarantuje każdemu naszemu Klientowi, że jego pojazd opuszczając nasz AUTOSERWIS przejdzie przegląd, który określi zakres ewentualnych napraw bieżących oraz przewidywanych w przyszłości.

Szczególnie polecamy wykorzystanie wizyty związanej z przeglądem lub/i naprawą klimatyzacji do przeglądów i napraw w zakresie elektroniki, mechaniki oraz do zapoznania się ze szczegółami funkcjonowania instalacji zasilania LPG i stosowanymi przez nasz serwis rozwiązaniami w tym zakresie.


*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi