Instalacje

SYSTEMY SEKWENCYJNE

Najpopularniejsza Generacja IV instalacji zasilania LPG jest stosowana do powszechnie występujących pojazdów o silnikach z SEKWENCYJNYM WTRYSKIEM benzyny do kolektora ssącego (silniki upowszechnione w latach ’90 i nadal stosowane przez większość producentów samochodów) oraz w innej nowoczesnej wersji do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa do cylindrów. Dzięki wieloletniemu stosowaniu i stałemu doskonaleniu tego rozwiązania przez producentów samochodowych instalacji LPG jest ono wyjątkowo niezawodne, a jego koszt, nawet w wersji najnowocześniejszej i przewidzianej do wymagających silników pozwala na szybki zwrot nakładów nawet w pojazdach o małych przebiegach miesięcznych.

Generacja V instalacji zasilania LPG jest rozwiązaniem przejściowym pomiędzy generacją IV (niezwykle powszechną i doskonale funkcjonującą), a generacją VI, która została opracowana do silników o bezpośrednim wtrysku paliwa do cylindrów (silniki typu np. FSI, GDI).

BEZPOŚREDNI WTRYSK DO CYLINDRÓW SILNIKA

Generacja VI instalacji zasilania LPG została opracowana jako rozwiązanie dla silników o BEZPOŚREDNIM WTRYSKU benzyny do cylindrów silnika (np. FSI, GDI). Rozwiązanie to umożliwia stosowanie LPG jako jedynego paliwa i umożliwia szybki zwrot nakładów przy dużych przebiegach miesięcznych pojazdu.

KLIENT wraz z naszymi ekspertami ustala najefektywniejszy dla zaspokojenia jego potrzeb zestaw elementów i części zarówno przy naprawach jak i przy montażu samochodowych instalacji LPG. Naszą nadrzędną wartością jest satysfakcja Klienta z najwyższej jakości, która jest naszą dewizą.

Proponujemy wykorzystanie wizyty związanej z przeglądem lub/i naprawą w zakresie elektryki, elektroniki, mechaniki i klimatyzacji samochodu do zapoznania się z wiedzą o instalacjach zasilania LPG. 


*promocje nie łączą się, możliwa do wykonania jest tylko zgłoszona przed ustaleniami technicznymi